Aktualności

Wyniki Finału V Edycji Programu "Zbieraj baterie!"

Ponad 1000 placówek oświatowych wzięło udział w V Edycji Programu Zbieraj Baterie! Zebrane odpady trafiły do wyspecjalizowanego zakładu przetwarzania. Prezentujemy listę laureatów konkursu na najwiekszą zbiórkę zużytych baterii.

Rozpocznamy miesiąc finałowy V edycji programu "Zbieraj baterie!"

W tym roku Miesiąc Finałowy V Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ZBIERAJ BATERIE rozpoczyna się 15 kwietnia, którego celem jest intensyfikowanie i sfinalizowanie całorocznej zbiórki. Jeszcze tylko przez 30 dni, aż do 15 maja placówki edukacyjne będą mogły zgłaszać baterie do odbioru.

Zmiana nazwy organizatora projektu

Z dniem 13.10.2015 r. dotychczasowa nazwa organizatora Projektu "Zbieraj Baterie" ZGK Organizacji Odzysku Biosystem SA uległa zmianie na Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań SA. Zmiana nazwy spółki nie ma wpływu na ważność zawartych umów.

V edycja programu "Zbieraj baterie!"

Wraz z początkiem  roku szkolnego 2015/2016, rozpoczynamy V Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „ZBIERAJ BATERIE!”. Na bazie zeszłorocznych doświadczeń, starając się jak najlepiej dopasować konkurs do potrzeb placówek oświatowych, dokonaliśmy kilku znaczących zmian w regulaminie.

Finał IV edycji programu edukacyjnego "Zbieraj baterie!"

Dobiegła końca IV edycja Programu ZBIERAJ BATERIE! Uczniowie oraz nauczyciele z całej Polski do ostatnich dni prowadzili intensywną zbiórkę zużytych baterii i akumulatorów. W tym semestrze udział wzieła rekordowa liczba 560 Placówek z całego kraju!

Już się rozpoczął!! Miesiąc finałowy IV edycji programu "Zbieraj baterie!"

Nadszedł maj, który jest jednocześnie Miesiącem Finałowym IV już Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ZBIERAJ BATERIE! Podobnie jak w dotychczasowych edycjach wyłaniamy Laureatów konkursu na największą zbiórkę zużytych baterii.

Zwycięzcy III edycji programu edukacyjnego "Zbieraj baterie!"

Kolejna Edycja Programu ZBIERAJ BATERIE! już za nami. Po raz trzeci uroczyście podsumowujemy Wasze zaangażowanie i efekty zbiórek zużytych baterii i akumulatorów przeprowadzonych podczas Miesiąca Finałowego.

Już coraz bliżej finał III edycji programu "Zbieraj baterie!"

Zbliża się koniec semestru szkolnego i już niedługo wyczekiwane ferie zimowe! Na uczestników „Zbieraj Baterie!” czeka również szereg atrakcji. Zbliżamy się do końca III Edycji, podczas której wyłonimy Laureatów konkursu na największą zbiórkę zużytych baterii i akumulatorów.

III edycja programu "Zbieraj baterie!"

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2014/2015, rozpoczęła się już III edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „ZBIERAJ BATERIE!” organizowanego przez ZGK Organizację Odzysku BIOSYSTEM S.A. Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych materiałów edukacyjnych, natomiast na zwycięzców tegorocznego konkursu na zbiórkę zużytych baterii i akumulatorów czeka większa liczba nagród rzeczowych przyznawanych aż w dwóch kategoriach.